2 Grams Packaged Per Jar.
$35 Each Jar
**$30 PER JAR WHEN GETTING 4 OR MORE**
**$25 PER JAR WHEN GETTING 14 OR MORE JARS**
2G PINEAPPLE EXPRESS
Rating is 4.0 out of five stars based on 1 review
C$35.00Price
2 Grams Packaged Per Jar.
$35 Each Jar
**$30 PER JAR WHEN GETTING 4 OR MORE**
**$25 PER JAR WHEN GETTING 14 OR MORE JARS**
Reviews
Very nice sweet and gassy taste, the high was everything I expected and more 👍🏾 2 grams for $35, 100% worth it!